Mesafe (Kilometre) 50
  1. Anasayfa
  2. Duyuru
  3. Arel Zaman Kontrol Sistemleri
arel-zaman

Arel Zaman  Güvenlik Kontrol Sistemleri konusundaki 20 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel zaman Personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır.

AREL ZAMAN, Personel devam kontrol teknolojileri bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla Bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini İç ve Dış piyasada duyurmayı başarmıştır. Arel zaman Personel devam kontrol teknolojileri olarak hedefimiz firmamızın , müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır.

 Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir.”   Erol Dursun ( CEO ).

Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren AREL ve AGM İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Ayrıntılı Bilgi için : Arel Zaman Kontrol Sistemleri

Dilaver

Üyelik Tarihi:  19/03/2020