Mesafe (Kilometre) 50
  1. Anasayfa
  2. Gönderiler
  3. Web Trakya Tasarım
webtrakya-blog

2009 yılında hizmetimize webtrakya.com alan adını alarak ( Web Trakya Tasarım ) olarak başladık. Web Trakya Tasarım webtrakya.com alan adı faaliyette olup, sektöründe kaliteli hizmet ve uygun maliyet kriterlerini birleştirerek bu noktada ki ihtiyaçları en iyi kalitede karşılamaktadır.
2015 yılında güç birleşimi yaparak, ( Host Bankası Yazılım Hizmetleri ) hostbankası.com alan adını bünyemize katarak güç birleşimi yaptık. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, tarafından Banka hariç tüm sekrörlerde Banka ibaresinin yasaklanmasından sonra, faaliyetlerini durdurduk. hostbankasi.com web sitesi faaliyette olup, sektöründe yayoba.com olarak faaliyetine devam etmektedir. 2019 yılında ( Yayoba Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri ) yayoba.com alan adı ile hizmet ağımızı genişleterek, en kaliteli hizmet için güçümüze güç katmaya devam ediyoruz.

“ Başlıca HİZMETLERİMİZ; Web Site Tasarım, Web Site Geliştirme, Kurumsal Web Tasarım, Web Yazılım Hizmetleri, E-Ticaret Sitesi, Emlak Web Site Tasarımı, Responsive Tasarım, SEO Hizmetleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Danışmanlık, Kurumsal E-Posta“

Sektörde Web Trakya Tasarım & Host Bankası & Yayoba Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, olarak en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Firmamız sağladığı bütün hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Hazırladığımız bütün web tabanlı projelerde dinamik yazılımlarla, özgün tasarımları birleştirmekteyiz.  Profesyonel SEO çalışmalarımızla, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde tasarlıyıp, kodluyoruz. Tüm ekibimiz bütün süreçleri kendi bünyesinde yönetmekte ve konusunda uzman personellerden oluşmaktadır.
Kişiler ve işletmeler için dinamik yazılımlar içeren web tabanlı özel projeler ve çözümler sunmaktayız. Bu çalışmalardaki amaç işletmelerin tanıtım ve e-ticaret ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktır. Müşterilerimize internet ortamında en uygun kurumsal kimliği tasarlamak, projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve reklam hizmetleri vermektedir. Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.